Technická fakulta otvorila štvrtý ročník úspešného projektu ZF Univerzita

napísal

Úspešný projekt medzi Technickou fakultou Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre a spoločnosťou ZF Slovakia, a.s., s názvom ZF Univerzita pokračuje už štvrtým ročníkom. Začiatkom novembra ho otvoril dekan Technickej fakulty profesor Roman Gálik spolu so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť ZF Slovakia, a.s., sa zameriava na výrobu komponentov pre popredné automobilové značky a zohráva kľúčovú úlohu pri vývoji a dizajne nových výrobkov v oblasti modulov pohonných jednotiek. Ako slovenská pobočka koncernu ZF GROUP pôsobí od roku 1993 a svoje výrobné závody má v mnohých lokalitách na Slovensku. V spoločnosti nachádzajú svoje uplatnenie odborníci z oblasti techniky, medzi nimi aj úspešní absolventi Technickej fakulty SPU v Nitre.

Ako informoval dekan R. Gálik, projekt ZF Univerzita pozostáva zo súboru viacerých jeden a pol hodinových prednášok a v rámci praktickej časti výučby sa bude konať prehliadka závodu. Na záver účastníci projektu získajú certifikát. „Všetkým našim účastníkom prajeme úspešné absolvovanie tohto zaujímavého vzdelávacieho projektu a pevne verím, že nadviažu aj nové významné kontakty,“ uviedol dekan.

Ísť späť