Aktuálne

Profesor Marián Brestič a docent Marek Živčák z Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre získali prestížne svetové ocenenie Highly Cited Researchers 2021.

Program Erasmus+ je pre SPU v Nitre kľúčovým zastrešením mobilitných aktivít na našej univerzite. Dôkazom o zanietenej realizácii je aj ocenenie, ktoré univerzita v týchto dňoch získala.

Slovensko si 17. novembra pripomína 32. výročie Nežnej revolúcie a štátny sviatok Dňa boja za slobodu a demokraciu. Účastníkmi týchto historických udalostí na vtedajšej VŠP boli mnohí naši pedagógovia, medzi nimi aj Ing. Ján Gažo, PhD..

Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentov rektorka SPU v Nitre Klaudia Halászová ocenila najúspešnejších študentov zo všetkých šiestich fakúlt, ktorí sa svojimi aktivitami pričinili o šírenie dobrého mena univerzity.

V súvislosti so zaradením okresu Nitra do 2. stupňa ohrozenia bude od 3. novembra 2021 až do odvolania prebiehať výučba študentov na 1. a 2. stupni štúdia dištančnou metódou.

V uplynulých dňoch fakulty Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre odovzdali diplomy absolventom doktorandského štúdia.