Aktuálne

Aktuálne výzvy slovenskej sociológie v súčasnosti boli témou diskusného workshopu s názvom „Svet okolo nás po sociologicky“, ktorý sa konal 28. novembra v SuPerUni Cowork centre.

V spoločnosti dvoch výnimočných prednášajúcich, Martina Kmeťka a Daniela Mušeca z Útvaru hodnoty za peniaze MF SR sme sa 27. novembra ponorili do fascinujúceho sveta verejných investícií.

Zástupcovia SPU v Nitre sa 7. - 8. novembra zúčastnili na medzinárodnom sympóziu krajín V4 v oblasti aplikácie inovácií pre klimaticky inteligentné poľnohospodárstvo.

Študenti Technickej fakulty a Fakulty agrobiológie a potravinárskych zdrojov SPU v Nitre v uplynulých dňoch navštívili najväčšiu poľnohospodársku výstavu Agritechnica v nemeckom Hannoveri.

Ponúknuť informácie o zrealizovaných výmenných pobytoch v rámci programov Erasmus+, bilaterálnej či inej spolupráce, bolo cieľom tradičného podujatia pre zahraničných študentov Erasmus Village.

Kreatívne centrum Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre prebúdza kreativitu a inovatívne myslenie študentov a začínajúcich podnikateľov aj prostredníctvom realizovaných aktivít.